Silhouette Cameo 3 küçük olmasına rağmen çok geniş kapsamlı bir kesici plotterdır. Bir çok farklı malzemeyi kesebilir. Kullandığınız malzemeye göre değişik ayarlar yapmanız gerekir. Bu ayarlar 4 farklı parametreden oluşur. Bıçak derinliği, hız, basınç ve tanjant (tangential) modu.

Malzemeye göre seçmeniz gereken ayarlar

Biz sizler için bütün sattığımız transfer kağıtları için tavsiye ettiğimiz Siluet ayarlarını bu sayfada derledik. Ama uyarmak isteriz, bunlar tavsiye edilen değerlerdir. Siz her zaman malzemeyi kullanmadan önce kendiniz test ediniz. Ayarlar aynı zamanda keseceğiniz desene ve bıçağınızın durumuna göre de değişiklik gösterebilir.

ÜRÜNBıçak DerinliğiHızBasınçTanjant
Printec Premium Flex0,2mm109Hayır
Printec Eco Flex
0,2-0,3mm815Hayır
Printec Flock0,6mm516Evet
Printec Glitter Flex0,6mm516Hayır
Printec Metallic Flex0,2mm820Hayır
Printec Holo Flex0,2mm820Hayır
Shockline FC White0,2mm84Hayır
Shockline FC Blanc0,2mm84Hayır
Shockline FC ME130BLU Şeffaf Sulu Transfer Kağıdı0,2mm315Hayır
Shockline FC ME130BLUW Beyaz Sulu Transfer Kağıdı 0,2mm315Hayır

  1. Abdullah Aydoğan diyor ki:

    Merhaba, eşim evde 1 mm lik keçelerden kesim yapıyor, toka vb şeyler yapıyor. Cameo 3 bizim ihtiyaçlarımızı karşılayabilir mi, bıçağın ömrü ne kadardır. Kayma yapar mı keçe lerin kesiminde, detaylı bilgi için telefon numarası alabilir miyim. İyi günler

    • printec diyor ki:

      Merhaba Abdullah bey, biz ağırlıklı olarak sattığımız transfer kağıtlarına odaklanıyoruz. Daha önce hiç keçe kesmeyi denemedik ama internette araştırınca keçe kesildiğini görüyoruz. Hatta daha önce keçe kesen bir kişiye bu kesiciyi sattık ve iyi sonuç da aldılar. Standart bıçakla 1mm’e kadar, derin kesim bıçağı alırsanız 2mm’e kadar kesebiliyorsunuz. Hatta ve hatta yazılımında otomatik olarak keçe ayarı var 🙂 0212 2808033 nolu santral hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.