Forever ve Shockline Transfer Kağıtları

Lazer yazıcı transfer kağıdı denince dünyada en başarılı ilk iki firma olan Alman Forever ve İtalyan Shockline firmalarının distribütörlüğünü yapmaktayız

Amaca Göre Transfer Kağıdı Seçimi

Yeni teknoloji transfer baskı teknikleri için bir çok farklı çeşit transfer kağıdı vardır. Yapabileceğiniz baskılar o kadar fazladır ki bir kağıdın bunların hepsini yapması mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse tişörte metalik baskı yapan kağıtla kupaya renkli baskı yapamazsınız. Dolayısıyla doğru ürünü seçmek için ilk önce yukarıdaki ikonlardan hangi amaç için kağıt aradığınızı seçiniz.

Lazer Yazıcı

Transfer Kağıtları

Beyaz Tonerli Yazıcı

Transfer Kağıtları

Geniş Format Yazıcı

Transfer Kağıtları

Kesim Plotterı

Transfer Kağıtları

Kullandığımız Yazıcıya Göre Transfer Kağıdı Seçimi

Farklı yazıcı grupları için farklı kağıt alternatiflerimiz mevcuttur. Hem Shockline hem de Forever özellikle lazer yazıcı kağıtlarında dünyanın ilk iki transfer baskı kağıdı üreticisi olarak görülür. Gerek beyaz tonerli, gerek CMYK tonerli, gerekse sadece siyah beyaz tonerli yazıcılar için farklı alternatiferi sitemize bulabilirsiniz.

Firmamız İtalyan Shockline ve Alman Forever transfer kağıtlarının distribütörüdür. Bütün ihtiyaçlarınıza uygun, en son teknolojiyle üretilmiş yüksek kaliteli ürünleri bizden temin edebilirsiniz. Her türlü ve her renkte kumaşa baskı yapan, cam, ahşap, metal ve benzeri bütün sert zeminlere, defter, kitap ajanda gibi yüzeylere, bardak ve kupalara baskı yapmanızı sağlayan bir çok transfer kağıdı çeşidimiz mevcuttur. Hangi transfer kağıdı ihtiyacınızı karşılayacak emin olamıyor musunuz? Buraya tıklayarak yeni kağıt bulucumuzu deneyebilirsiniz.

ShocklIne transfer kağıtları

Made in Italy

 

Shockline firması resmi web sitesi
Forever firması resmi web sitesi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.